"Брехуни і бандити вирішують питання": Українці висловилися про тиск влади на Медведчука і опозицію

Віктор Медведчук
Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук 112ua.tv

Від погроз, нападів і судів до прямої розправи. Трагічна загибель мера Кривого Рогу Костянтина Павлова - саме того міста, де зростав нинішній гарант, породила чимало запитань. На реальне розслідування після справ Павла Шеремета, Дениса Вороненкова і багатьох інших сподіватися не доводиться. Чи не стануть моторошні події в рідному місті президента відправною точкою до фінішу його перебування на посаді? Українці в програмі "Чуємо кожного" висловилися про реакцію влади на розправу над опозицією і віру в справедливе розслідування вбивства міського голови Кривого Рогу. 

"Брехуни та бандити вирішують складні питання. Мабуть, людина (мер Кривого Рогу, - ред.) була комусь неугодна і її прибрали", - переконаний житель Дніпра. 

"Я не впевнена в тому, що до кінця буде проведено розслідування смерті мера, тому що ми вже знаємо, сумний досвід, коли і журналістів вбивають і справу до кінця не розслідують. І ніхто не покараний - та людина, яка це зробила і незрозуміло, чи буде він сидіти... Навряд чи розслідування доведуть до кінця... Один Бог знає, що буде далі", - повідомили жінки з Одеси та Харкова. 

Його намагаються знищити, а він стає все сильніше. Політтехнологи Банкової наввипередки з правоохоронцями виправдовуються: чому не вдається ні посадити, ні знищити рейтинги лідера опозиції Віктора Медведчука? Він і його захист в судах громлять безпідставні звинувачення, і при всіх спробах влади позбутися основного конкурента, він залишається одним із найбільш рейтингових політиків. Наскільки далеко здатна зайти нинішня влада?

"Президент прибирає всіх, хто йому не потрібен, і ставить на їх місце своїх... Опозиція завжди повинна бути, повинна бути конструктивною. При владі перебувають не професіонали. Набрали купку людей, які вчепилися за владу і тримаються за неї", - вважають жителі Одеси та Києва.

"Це дуже погано, що йде тиск на опозицію. Опозиція повинна бути, щоб хоч якось цю владу трішечки підстьобувати, щоб вона щось думала, змінювала. А якщо опозиції немає, то взагалі - вседозволеність і все", - переконана мешканка Дніпра. 

"У "Слуги народу" вже дуже сильно опустився рейтинг. За них голосувати вже ніхто не буде, це однозначно. Це моя думка особиста", - підкреслив харків'янин.