Новини » Політика Читать эту новость на русском

575 поправок до "земельного" законопроєкту: У Раді не виключають, що розгляд затягнеться до опівночі

Верховна Рада. Фото Zoya Shu/112.ua
Верховна Рада. Фото Zoya Shu/112.ua

До 19-ї години парламент розглянув понад 3440 поправок

Станом на 19-ту годину 30 березня парламент розглянув 3443 поправки до "земельного" законопроєкту, залишилось опрацювати ще 575 поправок, тож не виключено, що їх розгляд затягнеться після опівночі.

Про це під час під час третього за сьогодні позачергового засідання Верховної Ради України заявив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Олександр Колтунович.

Трансляцію засідання Верховної Ради веде телеканал ZIK.

"575 поправок – ми розуміємо, що навіть суто технічно ми зайдемо далеко за північ", – зазначив Олександр Колтунович.

Народний депутат поцікавився, чи є правові підстави для того, щоб розглядати поправки до проєкту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення № 2178-10. Він також запитав, на яких підставах парламент у позачерговому режимі розглядає проєкт закону, який Рада розпочинала розглядати у черговому режимі.

Перший заступник голови Верховної Ради України Руслан Стефанчук зазначив, що підставами є лист президента України, розпорядження голови Верховної Ради про проведення цієї сесії.

Новини за темою: Рабінович: Питання ринку землі необхідно зняти і зосередитися на можливій епідемії

Як повідомляли, народні депутати України під час третього за 30 березня позачергового засідання Верховної Ради України, після розгляду кадрових питань – призначення двох міністрів – та ухвалення за основу "банківського" законопроєкту, продовжили розгляд поправок до законопроєкту про відкриття ринку землі.