Новини » Львів Читать эту новость на русском

Російські спецслужби намагалися завербувати львів’янку, – СБУ

Жінка добровільно звернулася в СБУ

СБУ
Фото з відкритих джерел

Правоохоронці зафіксували факт вербування львів’янки представниками спецслужб РФ. Про це повідомила пресслужба СБУ.

Зазначається, що українка поїхала в гості до своїх родичів у тимчасово окупований Донецьк, де її затримали нібито для перевірки документів. Жінку відвезли в так зване "МДБ ДНР" і за допомогою психологічного тиску й погроз вимагали згоди на співробітництво на шкоду державній безпеці України.

Зокрема, львів’янка мала збирати інформацію для спецслужб РФ щодо зв’язків членів родин українських військовослужбовців із заходу України.

За словами правоохоронців, жінка по поверненню у Львів самостійно повідомила українських правоохоронців про факт незаконного затримання і спроби вербування. Львів’янку звільнять від кримінальної відповідальності, оскільки вона не вчинила жодних протиправних дій і добровільно заявила органам державної влади про отримане завдання.

Новини за темою: Члени НЗФ у "ЛНР" намагалися завербувати експравоохоронця і катували його електричним струмом

Нагадаємо, нещодавно Служба безпеки України затримала колишнього кулеметника "батальйону Восток", який брав участь у боях в районі Донецького аеропорту. Наразі йому повідомлено про підозру за участь у терористичній групі чи терористичній організації.