Зірка серіалу "Шерлок" Бенедикт Камбербетч отруївся нікотином на зйомках фільму

Бенедикт Кембербетч
Бенедикт Камбербетч (зліва). Кадр з фільму "Влада пса" Netflix

Крім того, актор не мився протягом зйомок фільму "Влада пса"

Відомий британський актор Бенедикт Камбербетч зізнався в інтерв'ю журналу Esquire, що отруївся нікотином під час зйомок фільму Джейн Кемпіон "Влада пса" ("У руках пса").

Як відомо, у стрічці він грає власника ранчо, який палить, і для того, щоб вжитися в образ, артист курив справжні самокрутки.

"Я отруївся нікотином тричі. По-справжньому жахливо, коли доводиться багато курити", - сказав Кембербетч.

Крім того, актор поділився, що не мився протягом зйомок, щоби точно відповідати опису головного героя.

"Я хотів, щоб на мені був цей шар смороду. Я хотів, щоб люди в кімнаті знали, як я пахну. Хоча це було важко. Справа була не лише в репетиціях", - пригадав Бенедикт.

Довідка:

"Влада пса" ("У руках пса") - американський фільм режисера Джейн Кемпіон, заснований на однойменному романі 1967 року американського письменника Томаса Севіджа.

Бенедикт Камбербетч грає Філа Бербанка, власника ранчо в Монтані початку 20 століття. Владний і харизматичний фермер залякує нову дружину молодшого брата Джорджа (Джессі Племонс) та її сина-підлітка, оголошуючи їм справжню війну.

Прем’єра картини відбудеться на платформі Netflix 1 грудня.

Новини за темою: У Великій Британії померла зірка серіалу "Шерлок" Уна Стаббс

Нагадаємо, раніше актор Джейсон Момоа в ефірі ток-шоу Елен Дедженерес розповів про травми, отримані на зйомках нового фільму "Аквамен: Втрачене королівство", вихід якого запланований на 2022 рік. Зокрема, у чоловіка зіпсувався зір, а також він отримав грижу.