Зеленський підписав закон про введення електронної форми ще одного документа

Інновації стосуватимуться виконавчих документів

Зеленський
Володимир Зеленський Офіс президента

Президент України Володимир Зеленський підписав зміни до закону "Про виконавче впровадження". Про це повідомила пресслужба Офісу президента.

Зазначається, що відтепер в Україні запроваджується електронна форма виконавчого документа (документ, на підставі якого компетентні органи здійснюють примусове виконання рішення суду чи іншої установи).

Наразі відомо, що цей документ зможуть видавати в електронній формі відповідно до законів України "Про електронні документи та електронний документообіг" та "Про електронні довірчі послуги". Порядок пред'явлення таких документів визначається Міністерством юстиції України.

В Офісі президента заявили, що нові зміни до законодавства забезпечать подальшу цифрову трансформацію України та перехід органів державної влади до електронної форми документообігу.

Новини за темою: Зеленський підписав зміни до закону про середню освіту

Нагадаємо, нещодавно в Україні з’явилася можливість подорожувати внутрішніми авіарейсами з електронним паспортом у додатку "Дія". Після прибуття в аеропорт "Бориспіль" на пункті контролю авіабезпеки пасажир має відкрити додаток на смартфоні і показати екран для зчитування QR-коду.