Збройні сили України отримали від США партію безпекової допомоги

військова допомога від США
Військова допомога від США Міноборони

Україна отримує від американських партнерів медичне майно, озброєння, необхідні боєприпаси та інше

В Україну для Збройних сил прибула партія додаткової військової допомоги від Сполучених Штатів Америки. Про це повідомляє пресслужба Міністерства оборони

Згідно з повідомленням, вантажі міжнародної технічної допомоги прибули відповідно до домовленостей, досягнутих під час візиту президента України Володимира Зеленського до Штатів.

"Окрім раніше погодженого обсягу у 250 млн доларів, Україна отримує від американських партнерів медичне майно, озброєння, необхідні боєприпаси, високоточне озброєння та засоби радіолокаційного спостереження ще на 60 млн доларів. Вантажі надходять декількома партіями, одна з яких прибула сьогодні, 10 жовтня, до Міжнародного аеропорту "Бориспіль", - зізначили у відомстві.

За даними Міноборони, починаючи із 2014 року Україна отримала матеріально-технічної підтримки від США на загальну суму понад 2 млрд доларів.

Новини за темою: США виділять Україні 60 млн доларів військової допомоги

Раніше повідомлялося, що Нижня палата Конгресу США схвалила поправки до проєкту оборонного бюджету США на наступний 2022 рік. Зокрема, сума військової допомоги Україні збільшується на 50 млн доларів - до 300 млн доларів.