З УДО звільнили працівників, які не збили дрон журналістів над Гутою, – ЗМІ

дрон
Фото: twitter.com/LV_CAA

В той час, припускається, в резиденції проходило святкування дня народження Андрія Єрмака

З Управління державної охорони звільнили співробітників, які не збили дрон журналістів-розслідувачів над державною резиденцією "Синьогора" у карпатському селі Гута, коли там були президент Володимир Зеленський і голова його офісу Андрій Єрмак. Про це повідомив журналіст Михайло Ткач, посилаючись на джерела у подкасті "Української правди".

"Я думаю, що ця історія (таємних польотів у Гуту, – ред.) матиме продовження. Я знаю, що зараз в Управлінні державної охорони йде розслідування: вони шукають мої джерела. Вони вважають, що у мене ціла мережа джерел. І зараз ідуть розслідування й перевірки.

Я знаю, що звільнили співробітників УДО, які не збили наш дрон, коли ми взлітали над "Синьогорою", над цією державною дачею – про що президент казав, що ми порушили закон. Вони мали його збити, але не ввімкнули якісь радари, не помітили й не збили", - зазначив він.

За його словами, дрону достатньо було злетіти і показати майданчик, на який сіли гвинтокрили Державної служби з надзвичайних ситуацій України.

При цьому, співробітники УДО одразу підійшли і заборонили знімати, але дрон встиг злетіти.

Також за інформацією Ткача, в МВС тепер думають, як далі комунікувати цю історію.

Так, Офіс президента нібито писав запит, щоб надали гвинтокрил, хоча Володимир Зеленський казав на пресмарафоні, що йому запропонували скористатися авіацією ДСНС ті, хто летів із президентом у Гуту, що може вказувати на те, що гвинтокрили використали з подачі міністра Дениса Монастирського.

"Про плани святкувати день народження Єрмака у Гуті знало широке коло людей, проте подробиці святкування мало хто хотів розкривати, а сам захід був законспірований", - наголосив журналіст.

Крім цього, за його даними, людей у резиденції було небагато.

Новини за темою: Військовий УДО побив танцюриста співачки Дорофєєвої. Потерпілого ввели у кому

Відомо, що партнер Ігоря Коломойського Тимур Міндіч із родиною прилетів у п'ятницю, за два дні до дня народження Андрія Єрмака. В святкуванні також брали участь міністр розвитку громад та територій Україн Олексій Чернишов із родиною, заступник голови Офісу президента Олег Татаров та Володимир Зеленський зі своєю родиною.

Водночас Ткач наголосив, що використання відомчих гвинтокрилів у приватних цілях, а не з державною метою – викликає запитання.

Новини за темою: "Без циган і ведмедів": Зеленський підтвердив, що літав у Гуту з Єрмаком

Як повідомлялося раніше, в ЗМІ повідомили, що в Івано-Франківській області, в селі Гута, на території Національного природного парку "Синьогора" в резиденції президента України Володимира Зеленського відсвяткував свій ювілей глава офісу президента Андрій Єрмак.