Я незадоволений кількістю смертей: Зеленський оцінив вакцинальну кампанію в Україні

Володимир Зеленський

Володимир Зеленський. Прес-марафон 26 листопада 2021 року

Офіс президента

Водночас, президент задоволений тільки однією статистикою, що в Україні 273-300 тис. вакцин щодня

Президент Володимир Зеленський оцінив вакцинальну кампанію в Україні та заявив, що незадоволений великою кількістю смертей від коронавірусу. Про це він сказав під час пресмарафону у коворкінгу "Creative States" на Печерську в Києві.

"Сьогодні я задоволений тільки однією статистикою, що у нас 273-275-300 тис. вакцин щодня. Це в рази збільшено, ніж те як ми починали і це гарна новина.

Я незадоволений кількістю смертей. Можу пояснити, чому така кількість. На жаль, у нас люди дійсно звертаються… в останню мить, в останній момент. Вони не помирають на вулицях, як це було чи є в деяких державах, вони іноді звертаються в останню мить, за день до смерті, коли вони вдома пройшли такий період, коли можна їм було допомогти або навіть не звертаються", - сказав глава держави.

Він також додав, що зараз статистика краще та спостерігається спад захворюваності, який пов’язаний із кількістю вакцин.

"Вакцин достатньо, вистачає, їх мільйони зараз є запасу. Але й також спад цієї складної хвилі "Дельта", яка була в Європі раніше, ось чому ми лідери, бо Європа була раніше лідерами, до нас це трішки пізніше дійшло", - резюмував Зеленський.

Новини за темою: Сертифікат про вакцинацію тепер можна завантажити з "Дії" прямо на смартфон

Нагадаємо, за даними МОЗ, в Україні 42,4% дорослого населення отримали принаймні одне щеплення проти коронавірусної хвороби COVID-19, а 34,2% – пройшли повний курс вакцинації.