За рахунок підвищення тарифів влада спробує наповнити держказну, з якої підуть гроші на святкування Дня Незалежності, - експерт

День Незалежності України
Фото з відкритих джерел

Микола Кулиняк вважає, що недоцільно викидати кошти там, де їх можна зекономити і потрібно зекономити

Міністр культури України 2010-2012 років Микола Кулиняк, коментуючи доцільність святкування Дня Незалежності України із розмахом, заявив, що влада спробує пізніше наповнити державну казну, з якої підуть на це чималі кошти, за рахунок підвищення тарифів на оплату житлово-комунальних послуг. Про це він сказав в ефір "Першого Незалежного".

"Ніхто серед нинішніх організаторів цього дійства, навіть не задумався, а які ще є альтернативні моменти, як це можна ще зробити, дійсно, за менші кошти, і десь кошти перенаправити. Я так розумію, судячи по тарифам, які нас чекають восени на той же газ, що це буде, якраз, компенсуватися з кишені кожного українця, якраз, усі ці святкування, щоб поповнити державний бюджет. Тому я, однозначно, за святкування, я, однозначно, за то, щоби ми перед міжнародною спільнотою, перед світом - показали себе як цивілізована, висококультурна країна, але я вважаю, що недоцільно викидати кошти там, де їх можна зекономити і потрібно зекономити", - зазначив експерт.

До слова, раніше у Мінфіні повідомляли, що сума витрат безпосередньо на урочистості прогнозується на рівні 100 млн грн. 

Новини за темою: Україні як незалежній державі - 30 років: Які урочистості заплановано на 24 серпня

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський презентував план святкування Дня Незалежності країни. Святкові заходи триватимуть з 22 до 24 серпня. У ці три дні по всій країні відбудеться понад 150 подій, присвячених 30-річчю Незалежності України. 

Крім того, на українців очікує довгий вікенд на чотири вихідних дні з нагоди святкування 30-ї річниці Незалежності - з суботи, 21 серпня, до вівторка, 24 серпня. Водночас робочий день із понеділка, 23 серпня, переноситься на суботу, 28 серпня.