Повені на Прикарпатті: Зеленський хоче перевірити, на що пішли гроші для ліквідації наслідків

Володимир Зеленський
Президент України Володимир Зеленський Офіс президента

Президент проінспектував реконструкції доріг у селищі Ланчин, яке постраждало від стихії

Президент України Володимир Зеленський ініціює створення комісії, яка перевірить виконання робіт з подолання наслідків літніх повеней в Івано-Франківській області та на що саме були витраченні кошти. Про це повідомила пресслужба Офісу президента.

"До цього була комісія, її організовував Чернишов (міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов – ред.). Ми зараз сформуємо ще одну комісію, яка перевірить усі потреби, всі помилки. Одна справа, що держава виділяє гроші – а треба перевіряти, куди ці гроші пішли", – сказав Зеленський.

Разом з тим президент проінспектував реконструкції доріг у селищі Ланчин, яке постраждало від стихії. Він зауважив, що процес відновлення просувається добре, проте залишилося багато питань щодо ліквідації наслідків повені.

"На жаль, багато чого не зроблено. Бачив це і розмовляв з людьми. Вважаю, що техніка, люди, виконавці не можуть приїжджати, працювати пару тижнів і їхати. Так не може бути", – додав Зеленський.

Наостанок український президент підкреслив на необхідності реалізувати комплекс заходів із запобігання негативним наслідкам повеней, оскільки вони можуть повторитись у майбутньому.

Новини за темою: Зеленський запевнив, що тримає на контролі ситуацію з негодою в західних областях України

Нагадаємо, наприкінці червня у західних областях України відбулися масштабні повені, які забрали життя кількох людей. Згодом президент України Володимир Зеленський схвалив скерування 2 млрд грн на ліквідацію наслідків негоди.

Документ регулює питання фінансового забезпечення заходів з подолання наслідків повені у західних областях України, а також заходів, пов'язаних із запобіганням виникненню надзвичайних ситуацій.