В Україні можуть дозволити покупки в інтернеті без податків, але з лімітом

інтернет-магазин
Pixabay

Відповідний законопроєкт за основу підтримали 346 нардепів

Верховна Рада схвалила за основу законопроєкт №4278, який передбачає дозвіл на замовлення з зарубіжних інтернет-магазинів до 150 євро без оподаткування. Про це повідомляє "РБК-Україна".

Зазначається, що документ підтримали 346 парламентарів. Згідно із законопроєктом, відповідальним за нарахування та сплату ПДВ у разі ввезення товарів на митну територію України у міжнародних поштових та експрес-відправленнях пропонується визначити оператора поштового зв'язку або експрес-перевізника, якщо вони декларують такі товари шляхом подання реєстрів (тимчасових та/або додаткових).

Крім того, базою оподаткування ПДВ та митом у таких випадках можуть встановити частина їх митної вартості або частину їх сумарної фактурної вартості, що перевищує неоподатковуваний мінімум (еквівалент 150 євро). При цьому в Україні пропонується запровадити можливість відстрочення сплати ПДВ на строк до 30 днів з дати оформлення тимчасового реєстру з одночасним поданням додаткового реєстру. Також передбачається перехідний період для впровадження положень.

Новини за темою: Амфетамін, екстазі і канабіс: В Україні продавали наркотики більше 100 інтернет-магазинів

Раніше повідомлялося, що парламент підтримав закон, за яким в Україні буде легалізовано онлайн-торгівлю медичними препаратами. Про те, які вимоги встановили для організації торгівлі ліками онлайн та які права мають споживачі, читайте в нашому матеріалі.