Уряд виділив додаткові 205 млн грн на доплати медикам, що борються з COVID-19

Коронавірус медики
Фото з відкритих джерел

За словами Шмигаля, це нагальна потреба, враховуючи високу навантаженість на лабораторні центри, які наразі працюють практично цілодобово

Кабінет міністрів України виділив додаткові 205 мільйонів гривень на доплати медичним працівникам, які борються із коронавірусною інфекцією COVID-19. Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль у своєму Telegram.

"Під час засідання ми підтримали рішення про виділення додаткових доплат медичним та іншим працівникам лабораторних підрозділів МОЗ, які мають безпосереднє відношення до боротьби з COVID-19.

Це нагальна потреба, враховуючи високу навантаженість на лабораторні центри, які наразі працюють практично цілодобово", - зазначив голова уряду.

Новини за темою: Медикам Львівщини, які голодували, виплатили заборгованість по зарплаті за квітень

Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів планує наступного року підвищити заробітні плати працівникам медичної сфери. Середня зарплата в екстреній медицині може збільшитися до 29 869 гривень, на первинній ланці - до 16 357 гривень, на вторинній ланці - до 13 300 гривень. Загалом середня зарплата наразі у медичній сфері становить 11 553 грн, а на наступний рік планується її підвищення до майже 14,5 тис. грн.