Уряд урівняв час роботи нічних клубів і театрів до 23:00

Кабмін

Уряд Дениса Шмигаля

Кабінет міністрів

Із відповідними змінами у роботі закладів, звернувся міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко

Кабінет міністрів України постановив урівняти час роботи нічних клубів та закладів культури до 23:00. Про це пише "Українська правда" з посиланням на засідання уряду.

Зокрема, із відповідними змінами у роботі закладів, звернувся міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко. Своєю чергою, Мінекономіки запропонувало виключити з постанови обмеження для суб’єктів громадського харчування, які працюють за адресною доставкою і на самовивіз.

"Питання виникло з приводу неузгодженостей щодо багатьох пунктів, які приймалися щодо карантинних обмежень для закладів культури і, наприклад, розважальних клубів нічних.

Ми всі бачимо на відео, яким чином вони всі (клуби - ред.) працюють вночі  - і їм нічого не заважає. Водночас, для закладів культури, у тому числі театрів, є обмеження – розсадка шахматкою і обмеження роботи до 22-ї години, хоча вони починають працювати о 7-8-й годині.

Цими змінами, які опрацьовані спільно з МОЗом і МВС, вносяться упорядкування, коли нічні розважальні заклади не зможуть працювати після 23-ї години, натомість для культурних заходів є певні зміни, які дозволять їм також працювати до 23-ї години, але за чітких обмежень і правил", - сказав Ткаченко.

Урядовці підтримали цю постанову з умовою доопрацювання впродовж 1 дня.

Новини за темою: До послаблення карантину не готові 9 областей України

Нагадаємо, раніше комісія з надзвичайних ситуацій міста Києва дозволила ресторанам, закладам громадського харчування і кінотеатрам працювати після 22-ї години.