"Укрзалізниця" має намір прокласти окрему залізничну гілку до "Буковеля"

Буковель
Буковель Фото з відкритих джерел

Згідно з договором, фінансування проєкту має взяти на себе курорт, а "Укрзалізниця" має розробити передпроєктну пропозицію

АТ "Укрзалізниця" має намір прокласти окрему залізничну гілку довжиною 20 км до гірськолижного курорту "Буковель". Про це йдеться у відповіді перевізника на інформаційний запит ZAXID.NET.

Як зазначається у відповіді УЗ, влітку керівництво ТзОВ "Буковель" звернулося із проханням розглянути можливість будівництва нової залізничної гілки до курорту.

Згідно з договором, фінансування проєкту має взяти на себе курорт, а "Укрзалізниця" має розробити передпроєктну пропозицію. Вартість будівництва та деталі проєкту розголошувати у компанії відмовились, посилаючись на комерційну таємницю.

До слова, у жовтні цього року директор філіалу УЗ "Пасажирська компанія" Олександр Перцовський у коментарі ЦТС заявив, що одним із варіантів будівництва гілки до "Буковелю" є продовження залізниці від станції Татарів.

Новини за темою: Зеленський анонсував наймасштабнішу програму з модернізації залізниці в Україні

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що "Укрзалізниця" наступного року передасть пасажирські перевезення в управління німецькій Deutsche Bahn. Зараз компанії реалізують першу фазу спільного співробітництва – надання консультаційних послуг.