Новини » Суспільство Читать эту новость на русском

Україна вводить самоізоляцію для громадян, що повернулися з території країн ПАР

карантин
Фото з відкритих джерел

Мандрівникам, які провели у відповідних країнах більш як 7 днів протягом останніх 14 днів, потрібно пройти 14-денну самоізоляцію

Міністерство охорони здоров’я почало розробляти заходи для запобігання зараженню громадян України новим COVID-штамом "Омікрон".  Про це повідомляє "Урядовий портал".

Зазначається, що на урядовій нараді було прийнято рішення не пускати на територію України без проходження самоізоляції осіб, які перебували на території країн Південної Африки, де зафіксували новий штам коронавірусу.

Зокрема для мандрівників, які провели у відповідних країнах більш як 7 днів протягом останніх 14 днів, потрібно пройти 14-денну самоізоляцію.

Мова йде про такі країни:

  • Південно-Африканську Республіку,
  • Республіку Ботсвана,
  • Зімбабве,
  • Намібію,
  • Королівстві Лесото,
  • Королівство Есватіні,
  • Республіка Мозамбік.

Міністерство закордонних справ рекомендує громадянам України утриматися від поїздок до Південно-Африканської Республіки, Ботсвани, Есватіні, Лесото, Мозамбіку, Намібії та Зімбабве.

Новини за темою: Ляшко розповів, чи є випадки нового COVID-штаму "Омікрон" в Україні

Нагадаємо, раніше ми писали, що Міністерство закордонних справ України закликало громадян утриматися від поїздок до семи країн Африки у зв'язку зі стрімким поширенням нового COVID-штаму "Омікрон". 

Як повідомлялося раніше, британські вчені виявили новий варіант COVID-19, ще більш небезпечний, ніж попередні, і стійкий до вакцин.

Крім того, до європейських країн, які зупиняють авіасполучення або забороняють в’їзд з країн півдня Африки через виявлений варіант коронавірусу з численними мутаціями, додалися Франція, Італія, Нідерланди, Австрія і Хорватія.

Пізніше, в Ізраїлі затвердили нові карантинні обмеження для запобігання поширенню нового "Омікрон"-штаму коронавірусу та закрили свої кордони на два тижні. Відомо, що Міністерство охорони здоров’я Ізраїлю вже підтвердило один випадок варіанту Omicron COVID-19 та повідомило про сім підозр нового штаму.