Україна відновлюватиме авіаперевезення з тими країнами, які пускають наших громадян, - Криклій

Відновлення авіасполучення буде дзеркальним

Криклій
Міністр інфраструктури Владислав Криклій Фото з відкритих джерел

Міністр інфраструктури Владислав Криклій заявив, що запуск регулярних міжнародних авіаперевезень залежить від готовності інших держав приймати українців і епідеміологічної ситуації в кожній окремій країні. Про це повідомляє Радіо Свобода.

"Впродовж цього тижня зустрілись з усіма перевізниками, в тому числі національними, проводили спілкування стосовно відкриття міжнародного і внутрішнього авіасполучення. Ситуація може відрізнятись по регіонах – в залежності від епідеміологічної ситуації в регіонах і від того, як будуть інші країни відкриватись для громадян України", – розповів Криклій.

Новини за темою: Авіакомпанія "МАУ" відновлює регулярні рейси з 23 травня

Окрім цього, він наголосив, що європейські держави починають відкривати кордони з кінця травня, а відкриття авіаперевезень з української сторони буде дзеркальним.

Водночас точної дати запуску регулярних авіаперевезень в Міністерстві інфраструктури ще немає, а переговори із міжнародними партнерами веде МЗС України.

Новини за темою: Три авіакомпанії протягом місяця планують поновити рейси з України

Нагадаємо, раніше у Міністерстві інфраструктури України заявили, що про відновлення авіасполучення України з іншими країнами поки що не йдеться, тому авіакомпанії, які анонсують рейси з України на травень-червень, просто вводять людей в оману.