Україна не закриватиме авіасполучення з Британією через новий штам коронавірусу

Авіасполучення з Британією
Україна не заборонятиме в'їзд для пасажирів з Британії Фото з відкритих джерел

У Мінінфраструктури запевнили, що наразі з Великої Британії прибуває незначна кількість пасажирів

Україна не закриватиме авіасполучення з Великою Британією через появу там нового небезпечного штаму коронавірусу. Про це повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій. 

За словами урядовця, кількість пасажирів між країнами обмежена, тому у відомстві не бачать необхідності ухвалювати таке рішення. 

"Ми маємо візовий режим з британцями, що вже обмежує кількість пасажирів між нашими країнами. Зараз рейси виконуються переважно для повернення українців з навчання з-за кордону додому на різдвяні канікули", – пояснив Криклій. 

Новини за темою: В Україні можуть діагностувати усі штами SARS-COV-2, зокрема і "британський", - МОЗ

Водночас міністр не виключив закриття кордонів для жителів Британії "у разі необхідності".

"Будемо вести моніторинг ситуації з COVID-19 у Великій Британії і у разі необхідності змінимо це рішення", - додав він. 

Новини за темою: Професор Амосова пояснила небезпеку нового штаму коронавірусу, виявленого у Британії

Нагадаємо, у грудні в Британії діагностували перший випадок нового штаму коронавірусу, який почав швидко поширюватися країною. У зв'язку з цим в деяких регіонах запровадили жорсткий карантин. Проте згодом у МОЗ Британії зізналися, що ситуація з новим вірусом "вийшла з-під контролю".

На тлі цього Міністерство закордонних справ України закликало громадян країни найближчим часом утриматися від подорожей до Лондона та Південно-Східної Англії. 

До слова, через новий штам коронавірусу низка країн вже заборонили в'їзд громадянам Великої Британії. Зокрема, таке рішення ухвалили Швеція та Нідерланди.