Україна – дійна корова: Ніхто не буде думати ні про освіту, ні про медицину, – Бондаренко

Олена Бондаренко
Олена Бондаренко Скріншот відео

Пріоритетом для чинної влади є борги МВФ

Прості українці, кожен із нас, для чинної влади є дійною коровою і підніжним кормом.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявила Олена Бондаренко, народний депутат України V-VII скликань.

Олена Бондаренко підкреслила, що вже найближчим часом Україна має виплатити велику частину боргу МВФ. Проте через брак коштів держава буде віддавати ці запозичення за рахунок кожного громадянина країни. 

"Пам’ятаєте цю цинічну і доволі людожерливу фразу пана Зеленського, коли він сказав, що для нас найголовніше – це виплатити борг, ну а потім все інше. Тобто ми з вами по залишковому принципу в цій країні. Ми підніжний корм, ми з вами - дійна корова. Тому, звісно, розраховувати, що в такій ситуації хтось буде думати про нашу освіту, чи про охорону здоров’я, або про підтримку сім’ї, дітей, багатодітних матерів, пенсіонерів, звісно, ніхто не буде", – переконана Олена Бондаренко.

Відтак, продовжила вона, з кожного українця будуть в певній мірі просто "здоювати кошти".

"Особливо, якщо врахувати, що МВФ в цей раз настояв максимально на перегляді фіскальної політики. Експерти МВФ пред’являють претензії нашій країні, мовляв, що у вас дуже пільговий податковий режим і маленькі податки, тому перегляньте, будь ласка, податкові ставки в бік підвищення. Але вони вже взагалі оскотиніли і обнагліли, тому що податкове навантаження в нашій країні нічим не менше, ніж, наприклад, в сусідніх європейських країнах", – акцентувала Олена Бондаренко.

Новини за темою: Уряд України веде переговори з МВФ про урізання бюджетних витрат

Як повідомляли, місія Міжнародного валютного фонду завершила роботу в Україні. Зазначається, що сторони не домовилися про перегляд програми stand-by.

Нагадаємо, 2 лютого 2021 року президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО про введення персональних санкцій проти депутата від ОПЗЖ Тараса Козака. Зокрема, йдеться і про анулювання ліцензій на мовлення належних йому телеканалів "112 Україна", NewsOne, ZIK. Згідно з указом, який набув чинності з моменту підписання, до телеканалів застосовані санкції протягом п'яти років.

Телеканали, своєю чергою, розцінюють введення санкцій як політичну розправу над неугодними ЗМІ.

Відзначимо, що онлайн-трансляцію "112 Україна", NewsOne і ZIK після блокування можна дивитися ТУТ.

Крім того, сайти телеканалів перейшли на нові домени, оскільки старі у них незаконно забрали. Новини ZIK можна читати за адресою – zikua.tv, "112 Україна" – на 112ua.tv, а NewsOne – на newsoneua.tv.