Новини » Політика Читать эту новость на русском

У Верховній Раді на коронавірус хворіють більше 25 осіб, – Стефанчук

Руслан Стефанчук

Руслан Стефанчук

Фото з відкритих джерел

За його словами, кількість щеплених депутатів знатимуть після проведення моніторингу

У Верховній Раді налічується близько 30 хворих на COVID-19. Про це повідомляє "Укрінформ", посилаючись на коментар очільника парламенту Руслана Стефанчука на брифінгу.

"Станом на сьогодні вранці в мене інформація, що сім народних депутатів та 21 працівник апарату (хворіють на коронавірус, – ред.)", – заявив він.

Очільник парламенту дав зрозуміти, що у Верховній Раді досі не знають точної кількості вакцинованих народних депутатів.

"Кількість щеплених депутатів ми знатимемо після того, як проведемо моніторинг і кожен депутат отримає спеціальну перепустку, тому що кожен із них має пред'явити або свій сертифікат про щеплення, або робити ПЛР-тест, або швидкий тест", – пояснив спікер.

Він додав, що у Верховній Раді зараз працює мобільна бригада, яка проводить щеплення для народних депутатів, помічників, працівників апарату ВР та журналістів.

Новини за темою: В Україні рівень захворюваності на коронавірус вийшов на "плато", - Ляшко

Нагадаємо, раніше відповідно до постанови № 6154 "Про додаткові заходи протидії поширенню COVID-19", Комітет з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування пропонував додаткові умови допуску до адміністративних будівель для народних депутатів, працівників та відвідувачів. Пункт для щеплення працюватиме у пленарні тижні.