У Мінінфраструктури спрогнозували, коли відбудеться відновлення авіасполучення з ЄС

авіаперевезення
Фото з відкритих джерел

На рівень 2019 року авіаперевезення вийдуть тільки у 2023 році

Міністр інфраструктури Владислав Криклій вважає, що Європа може відновити авіасполучення з Україною вже у 2021 році. Про це він розповів в ефірі "24 каналу".

"Станом на кінець 2020 року ми виходимо на відновлення рівня перевезень приблизно на 28% у порівнянні з 2019 роком. У наступному (році, - ред.) відновиться половина перельотів", – зазначив Криклій.

Він також уточнив, що, за попередніми прогнозами, лише на 2023 рік перевезення вийдуть на рівень 2019 року, однак зараз все залежить від ситуації з пандемією.

Новини за темою: У Мінінфраструктури пояснили, як працюватиме транспорт під час локдауну

У Мінінфраструктури прогнозують, що вже у першому кварталі 2021 року Європа може цілком відновити перельоти для українців.

"Ми очікуємо, що тоді буде перша історична безвізова подія", – сказав Криклій і додав, що це дозволить нашим перевізникам літати в будь-яку країну ЄС без обмежень та двосторонніх угод.

Новини за темою: Авіакатастрофа біля Чугуєва: Суд заарештував командира військової частини

Нагадаємо, раніше міністр інфраструктури України Владислав Криклій заявив, що Україна не закриватиме авіасполучення з Великою Британією через появу там нового небезпечного штаму коронавірусу.