У Львові дію червоної зони карантину продовжили до 13 грудня

Львів

Львівська ратуша на площі Ринок, б. 1

Львівська міська рада

Наразі 605 хворих на COVID перебуває у міських медичних закладах

Львівська міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) продовжила посилений карантин у місті до 13 грудня. Про це повідомив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко у своєму Facebook.

"Продовжено чинні карантинні обмеження до 13 грудня. 605 хворих на COVID перебуває у міських медичних закладах, Львів все ще перебуває у червоній зоні", - зазначив він.

Крім того, міська комісія винесла попередження низці розважальних закладів за порушення карантинних вимог. Такі попередження отримали: спорткомплекс "Євроспорт"; Eros show bar (площа Ринок, 11); Custom lounge bar (вул. Братів Рогатинців, 37); Pulse Lounge bar&Karaoke (вул. Братів Рогатинців, 18) та кінотеатр Multiplex у ТРЦ Victoria Gardens.

Як відомо, червоний рівень епіднебезпеки передбачає низку обмежень. Зокрема, забороняється робота закладів громадського харчування, ТРЦ, непродовольчих ринків і магазинів, проведення масових заходів тощо. Обмеження не діятимуть, якщо 100% працівників і відвідувачів закладів (заходів) вакциновані.

Також для повністю вакцинованих громадян не діятимуть обмеження, встановлені для міжрегіонального транспортного сполучення.

Новини за темою: У Львівській області посилили обмеження на транспортні перевезення

Нагадаємо, напередодні повідомлялося, що Державна комісія ТЕБ і НС залишила Львівську область у червоній зоні, попри стабілізацію епідемічної ситуації. Про це клопотав Департамент охорони здоров’я Львівської ОДА. У регіоні показники дійсно стали кращими, проте область має повільні тенденції і ризики.