У Канаді подали заявку на сертифікацію таблеток від коронавірусу

лабораторія ліки
Фото з відкритих джерел

Втім поки неможливо визначити часові рамки вірогідного затвердження ліків

Американська фармацевтична компанія Merck подала до Департаменту охорони здоров’я Канади заявку на реєстрацію потенційно революційних таблеток від COVID-19 "Молнупіравір". Про це в інтерв’ю телеканалу CBC розповіла віцепрезидент канадського департаменту Merck Дженіфер Чанг.

"Ми співпрацюємо із Департаментом охорони здоров’я Канади у процесі поступового затвердження. Це значить, що ми надсилаємо дані про безпеку, якість та ефективність, щойно вони стають доступними", - сказала Чанг.

За її словами, поки неможливо визначити часові рамки вірогідного затвердження ліків. При цьому компанія вже веде перемовини із урядом Канади стосовно закупівлі партії "Молнупіравіру" для потреб канадської системи охорони здоров’я.

Чанг додала, що Merck має намір зробити свої ліки глобально доступними, підлаштовуючи ціну на них до можливостей місцевого ринку.

"Ми працюватимемо із урядами по всьому світу, дотримуючись стратегії багаторівневого ціноутворення, що ґрунтуватиметься на даних Світового банку стосовно відносної спроможності кожної держави фінансувати свою системи охорони здоров’я та боротьбу із COVID-19”, - зазначила віцепрезидент.

Новини за темою: У регіони України почали надходити інноваційні ліки прямої дії на коронавірус, - Ляшко

Раніше повідомлялося, що у Польщі та Мексиці виявили партії підроблених вакцин від коронавірусу компанії Pfizer-BioNTech.