Новини » Суспільство Читать эту новость на русском

У грудні кожен вакцинований громадянин України зможе отримати тисячу гривень

вакцинація в україні_2
Фото з відкритих джерел

На відповідну програму планують виділити 3 млрд гривень до кінця цього року і таку ж суму - на початку 2022 року

В Україні з 19 грудня, через застосунок "Дія", кожен, хто пройшов повний курс вакцинування зможе отримати 1 тисячу гривень. Про це президент Володимир Зеленський повідомив в оприлюдненому відеозверненні

"Аби дихати легше було бізнесу і громадянам, держава як залишає наявні програми підтримки, так і розробляє низку інструментів. Один з них запрацює найближчим часом. Це підтримка тих сфер, які постраждали від карантину більше за інших, а саме креативний, спортивний та транспортний сектор", - заявив глава держави.

Водночас одна з програм підтримки, як відзначив президент, це фінансова винагорода усім, хто пройшов повний курс вакцинування.

Зеленський підкреслив, що гроші можна буде витратити на:

  • абонемент в спортивний зал або фітнес-центр;
  • квиток в кінотеатр або театр;
  • похід в музей;
  • квиток на залізничне чи авіаперевезення.

За словами президента, на програму планують виділити 3 млрд гривень до кінця цього року і таку ж суму на початку 2022 року.

Зокрема для українців, які з тих чи інших причин не мають застосунку "Дія", влада планує розробити альтернативні шляхи отримання виплати.

"Ми розуміємо, що смартфони й "Дія", поки що, на жаль, є не у кожного. Тож ця програма діятиме не один місяць, й держава забезпечить альтернативну можливість отримати тисячу гривень всім вакцинованим громадянам України", - запевнив президент.

Новини за темою: В Україні немає жодного летального випадку від COVID-вакцинації, - МОЗ

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський заявив, що Україна вже пройшла пік нинішньої хвилі захворюваності на коронавірусну інфекцію COVID-19. Вперше за останні три місяці кількість людей, виписаних з лікарні, більша, ніж кількість госпіталізованих.