Серіал "Гра в кальмара" посунули з першого місця на Netflix

Шестисерійний мінісеріал
Новий мінісеріал із Південної Кореї під назвою "Поклик пекла" The Guardian

"Поклик пекла" посів перше місце у понад 80 країнах впродовж 24 годин після його прем’єри

Новий мінісеріал із Південної Кореї під назвою "Поклик пекла" (Hellbound) змістив із першого місця найпопулярніших серіалів у світі на стримінговій платформі Netflix "Гру в кальмара". Про це повідомляє The Guardian.

Як зазначається, шестисерійний мінісеріал кінорежисера Йон Сан Хо посів перше місце у понад 80 країнах впродовж 24 годин після його прем’єри на Netflix 20 листопада.

Відомо, що за сюжетом серіалу "Поклик пекла" демони раптово з'являються на Землі, щоб забрати грішників у пекло. Це викликає спалах суспільної істерії та релігійного фанатизму серед людей.

Мінісеріал "Гра в кальмара" після прем’єри на Netflix 19 вересня цього року впродовж 46 днів очолював рейтинг найпопулярніших серіалів у світі на стримінговій платформі. Мешканці близько 142 млн домогосподарств із 90 країн вже подивилися цей мінісеріал.

Новини за темою: У Нью-Йорку школи заборонили учням одягати на Хелловін костюми з "Гри в кальмара"

Як повідомлялося раніше, загальна кількість людей, які мають підписку на стрімінговий сервіс Netflix, перевищила 214 мільйонів. Наголошується, що таке зростання пояснюється кількістю гучних релізів, зокрема південнокорейським серіалом "Гра в кальмара", який став найбільшою кількістю переглядів шоу за історію сервісу.