Ростислав Сухачов: Ми, журналісти, за вільну і по-справжньому незалежну Україну, і ми хочемо говорити про те, в якій країні живемо

Телеканал
Фото з відкритих джерел

Журналісти трьох незаконно закритих президентом Володимиром Зеленським каналів ZIK, NEWSONE і "112 Україна" об'єдналися, щоб створити новий телеканал "Перший Незалежний", який інформуватиме телеглядачів про те, що відбувається в країні.

Про це заявив журналіст і телеведучий Ростислав Сухачов.

"Особисті уподобання окремих політиків не повинні впливати на інформаційне поле нашої держави. Ми - журналісти, і ми хочемо працювати і доносити інформацію про те, в якій державі ми живемо, робити це в межах закону і Конституції України", - заявив Сухачов.

Він уточнив, що журналісти трьох телеканалів готові надати ефір представникам будь-яких політичних партій і дати слово представникам будь-якої політичної сили.

"Ми за вільну і по-справжньому незалежну Україну. А свобода слова - це запорука демократичних цінностей у європейській країні", - наголосив Ростислав Сухачов.

Уже найближчим часом глядачі зможуть дивитися канал на телеекранах, а не тільки на YouTube. Інтернет-трансляція телеканалу доступна на сайті pnk.tv.

Новий телеканал мовитиме на супутнику ASTRA-4A, 5° сх. д. Також його можна буде знайти в найбільших кабельних мережах провайдерів програмної послуги "Воля", Triolan та інших операторів. Обличчями "Першого Незалежного" стануть всі знакові та знайомі глядачеві закритих Зеленським телеканалів імена: Діана Панченко, Павло Кужеєв, В'ячеслав Піховшек, Василь Апасов, Юрій Бібік, Андрій Лащ, Ростислав Сухачов та інші.