Регулятор ЄС почав огляд таблеток від коронавірусу "Молнупіравір"

Таблетки "Молнупіравір" компанії Merck

Фото з відкритих джерел

Огляд триватиме до тих пір, поки в агентства "не буде достатньо доказів для подачі офіційної заяви на отримання дозволу на продаж"

Європейське агентство з лікарських засобів (EMA) почало безперервний огляд таблеток від коронавірусу "Молнупіравір" компанії Merck. Про це повідомляє пресслужба EMA.

Як зазначається, рішення щодо безперервного огляду COVID-пігулок засноване на попередніх результатах лабораторних і клінічних досліджень.

"Ці дослідження показують, що ліки можуть знизити здатність Sars-CoV-2 (вірусу, що викликає COVID-19) розмножуватися в організмі, тим самим запобігаючи госпіталізацію або смерть пацієнтів з COVID-19", - йдеться в релізі.

Огляд триватиме доти, доки в агентства "не буде достатньо доказів для подачі офіційної заяви на отримання дозволу на продаж".

Також EMA обіцяє повідомити про подальші дії, коли буде подана заявка на отримання дозволу на продаж препарату.

Новини за темою: Таблетки проти коронавірусу: У ВООЗ чекають результати випробувань

Нагадаємо, раніше американська фармацевтична компанія Pfizer заявила про проведення завершального етапу стадії випробування пігулок від коронавірусної хвороби. Препарати тестують на пацієнтах із симптомами COVID-19, але такими, що не потребують госпіталізації.