ПриватБанк призупинить роботу у ніч на 7 листопада: Причина

ПриватБанк
З відкритих джерел

Банк проведе технічні роботи у нічний час, коли більшість клієнтів не проводять операцій

Найбільший банк України ПриватБанк вночі 7 листопада з 01:00 до 04:30 призупинить роботу для оновлення програмного забезпечення. Про це інформує сайт ПриватБанку.

"В ніч з 6 на 7 листопада 2021 року ПриватБанк оновить програмне забезпечення процесингового центру, аби забезпечити безперебійну роботу для наших клієнтів... У період оновлення процесингового центру, 7 листопада з 01:00 і до 04:30 годин ранку, банк короткочасно призупинить проведення транзакцій по картках, роботу Приват24 для фізичних осіб і Приват24 для бізнесу", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що під час технологічної паузи пройдуть і регламентні роботи в мережі банкоматів, терміналів самообслуговування і POS-термінальної мережі банку.

У ПриватБанку додали, що оновлюють програмне забезпечення напередодні високого сезону купівельної активності, який починається з Чорної пʼятниці (26 листопада) та завершується різдвяними розпродажами по всьому світу.

Наголошується, що банк проведе технічні роботи у нічний час, коли більшість клієнтів не проводять операцій.

Новини за темою: ПриватБанк призупинить роботу всіх систем перед "чорною п'ятницею"

Нагадаємо, раніше ми писали, що ПриватБанк вводить нові обмеження на грошові перекази. Відтепер відправляти або отримувати на карту можна не більше 100 переказів на місяць