"Перший Незалежний" заявляє про черговий факт грубого втручання влади в роботу телеканалу

перший незалежний
ZIK

"Перший Незалежний" заявляє про черговий факт грубого втручання влади в роботу телеканалу. Так Починаючи з 09:18 16 липня телеканал тимчасово відчував проблеми із забезпеченням трансляції.

Зазначимо, напередодні, біля будівлі "Першого Незалежного" були зафіксовані представники Державного "Укрчастотнагляду", які ймовірно займалися протиправними діями, спрямованими на протидію роботи журналістів і обмеження свободи слова.

В даний момент телеканал "Перший Незалежний" повністю відновив стабільну роботу телеканалу.

Представники Державного "Укрчастотнагляду". Фото: newsoneua.tv

"Перший Незалежний" закликає всіх підтримати свободу слова в Україні і поширити наш сигнал. Дивитися "Перший Незалежний" можна на платформі YouTube та інших майданчиках.

Нагадаємо, 2 лютого президент Володимир Зеленський підписав указ про застосування санкцій проти телеканалів "112 Україна", NewsOne і ZIK. Згідно з указом, який набув чинності з моменту підписання, до телеканалів застосовані санкції протягом п'яти років. Це передбачає блокування мовлення всіх трьох телеканалів. 

26 лютого журналісти незаконно закритих президентом Володимиром Зеленським телеканалів об'єдналися і створили новий телеканал - "Перший Незалежний". Засновниками нового медіа стала група журналістів, які раніше працювали на каналах "112 Україна", NewsOne і ZIK. Але буквально через годину після початку мовлення влада незаконно відключила телеканал від ефіру.

Питання про незаконне закриття" 112 Україна", NewsOne і ZІK вже підняли в Парламентській асамблеї Ради Європи і найближчим часом винесуть свою оцінку рівню "демократії українського президента". А до цього свій вердикт оприлюднили організація Об'єднаних Націй, заявивши у звіті верховного комісара ООН з прав людини про незаконність закриття незалежних ЗМІ, і Європейський парламент, який у своїй резолюції вказав на неприпустимість репресій проти телеканалів "112 Україна", NewsOne і ZІK.

Крім того, в Україну, розбиратися з незаконним закриттям телеканалів прибула делегація ОБСЄ. До складу делегації увійшли: старший радник, а раніше директор Бюро представника ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Андрій Ріхтер, представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Тереза Рібейро, радник Бюро представника ОБСЄ з питань свободи Айдар Ботагаров і співробітник Бюро представника ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Адіс Мустеданаджика.