Надія Сасс: Ми працюємо для українських громадян, і правдиву інформацію про те, що відбувається в Україні, буде для них озвучено з екранів

Телеканал
Фото з відкритих джерел

Журналісти трьох незаконно закритих президентом Володимиром Зеленським каналів ZIK, NEWSONE і "112 Україна" об'єдналися, щоб створити новий телеканал "Перший Незалежний", який інформуватиме телеглядачів про те, що відбувається в країні.

Про це заявила журналіст і телеведуча Надія Сасс.

"Ми, журналісти трьох телеканалів – ZIK, NEWSONE і "112 Україна", об'єдналися для того, щоб знову виконувати якісно свою роботу, знову інформувати наших громадян про те, що відбувається в нашій країні. І ви прекрасно розумієте, що телеканали було закрито незаконно, і, безумовно, це було особисте рішення оголосити нам, журналістам, війну, рішення президента України Володимира Зеленського", – зазначила Надія Сасс.

Вона нагадала, що аудиторія трьох телеканалів становить близько 7 млн ​​глядачів.

"Наше головне завдання – розповідати про реальну ситуацію в країні, розповідати про тарифи, про ситуацію з коронавірусом, про ситуацію з корупцією. І, на жаль, замість того щоб виконувати свої передвиборчі обіцянки, влада вирішила піти іншим шляхом – найбільш неправильним і помилковим", – зазначила журналістка.

За її словами, наразі команда нового телеканалу розмірковує щодо нових форматів, які зможуть здивувати телеглядачів. Поряд із цим з екранів, ясна річ, не зникнуть і старі телепрограми, які так полюбилися українцям.

"Недарма телеканал матиме таку назву, як "Перший Незалежний", бо ми насправді незалежні від будь-кого, ми працюємо для українських громадян, і тому вони повинні розуміти, що правдиву, чесну інформацію про те, що насправді відбувається в Україні, безумовно, буде для них озвучено з екранів", – підсумувала телеведуча.

Уже найближчим часом глядачі зможуть дивитися канал на телеекранах, а не тільки на YouTube. Інтернет-трансляція телеканалу доступна на сайті pnk.tv.

Новий телеканал мовитиме на супутнику ASTRA-4A, 5° східної довготи. Також його можна буде знайти в найбільших кабельних мережах провайдерів програмної послуги "Воля", Triolan та інших операторів. Обличчями "Першого Незалежного" стануть всі знакові та знайомі глядачеві закритих Зеленським телеканалів імена: Діана Панченко, Павло Кужеєв, В'ячеслав Піховшек, Василь Апасов, Юрій Бібік, Андрій Лащ, Ростислав Сухачов та інші.