Новини » Суспільство Читать эту новость на русском

МЗС рекомендує утриматися від поїздок до семи країн Африки через штам "Омікрон"

Аеропорт
Фото з відкритих джерел

Рекомендується утриматися від поїздок до ПАР, Ботсвани, Есватіні, Лесото, Мозамбіку, Намібії та Зімбабве

Міністерство закордонних справ України закликало громадян утриматися від поїздок до семи країн Африки у зв'язку зі стрімким поширенням нового COVID-штаму "Омікрон". Про це повідомляє пресслужба відомства.

Серед країн, які рекомендується не відвідувати:

  • Південно-Африканська Республіка;
  • Ботсвана;
  • Есватіні;
  • Лесото;
  • Мозамбік;
  • Намібія;
  • Зімбабве.

"Українці, які наразі перебувають на території зазначених країн, мають чітко дотримуватися протиепідемічних вимог, невідкладно звертатися до місцевих медзакладів у разі появи симптомів захворювання та бути готовими до додаткових карантинних обмежень після прибуття до України.

Рекомендуємо також слідкувати за повідомленнями авіаперевізників у зв’язку із можливими змінами рейсів і запровадженням додаткових протиепідемічних заходів", - наголосили в МЗС.

Новини за темою: ВООЗ закликає не забороняти подорожі через COVID-штам "Омікрон"

Нагадаємо, раніше британські вчені виявили новий варіант COVID-19, ще більш небезпечний, ніж попередні, і стійкий до вакцин.

Крім того, до європейських країн, які зупиняють авіасполучення або забороняють в’їзд з країн півдня Африки через виявлений варіант коронавірусу з численними мутаціями, додалися Франція, Італія, Нідерланди, Австрія і Хорватія.

Пізніше, в Ізраїлі затвердили нові карантинні обмеження для запобігання поширенню нового "Омікрон"-штаму коронавірусу та закрили свої кордони на два тижні. Відомо, що Міністерство охорони здоров’я Ізраїлю вже підтвердило один випадок варіанту Omicron COVID-19 та повідомило про сім підозр нового штаму.