Ляшко: Із січня можна буде отримати бустерну дозу вакцини проти коронавірусу

Віктор Ляшко

Міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко

Українська правда

Наразі пріоритетними є люди, які не мають навіть першої дози

В Україні отримати бустерну дозу вакцини проти коронавірусу можна буде із січня-лютого наступного року. Про це повідомив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко в інтерв'ю "BBC News Україна".

"Вакцин в Україні вистачає. Міністерство охорони здоров'я уже підписало контракти на поставки на наступний рік. Нам вистачить і для бустерної, і, в разі необхідності, для повного циклу ревакцинації ще двома дозами", – зазначив він.

При цьому, за його словами, орієнтовно українці можуть розраховувати на отримання бустерної дози вакцини у січні-лютому 2022 році, а можливо, і раніше. Це залежить від багатьох факторів.

"Якщо українці масово підуть і зроблять перше щеплення, у нас будуть першим щепленням вакциновані принаймні 60% або двома дозами 50%, я як міністр охорони здоров'я відразу ухвалю рішення, і запустимо бустерне вакцинування", – наголосив Ляшко.

Однак він додав, що пріоритетом має бути вакцинація людей, які взагалі не щепилися, для того, щоб кількість імунізованих людей була більшою.

Новини за темою: Кіпр посилить обмеження для осіб, які не зробили бустерну вакцинацію

Як повідомлялося раніше, бустерна доза вакцини від коронавірусної хвороби COVID-19 стане доступною жителям України після того, як 50% населення будуть вакциновані.