Карантин в Україні: Жовта зона розширилась, в помаранчевій - один регіон

коронавірус
Фото з відкритих джерел

В більшості областях оголошено "червоний" рівень епіднебезпеки

В Україні до жовтої зони карантину вже віднесено п’ять областей, а в помаранчевій - лише одна. Про це повідомила пресслужба Міністерства охорони здоров’я.

Як зазначається, червона зона адаптивного карантину охоплює 19 регіонів. В неї входять: м. Київ, Херсонська, Одеська, Запорізька, Донецька, Дніпропетровська, Сумська, Миколаївська, Рівненська, Житомирська, Івано-Франківська, Київська, Луганська, Хмельницька, Чернігівська, Львівська, Волинська, Черкаська та Вінницька області.

При цьому в помаранчеві зоні перебуває лише одна область – Полтавська.

А "жовтий" рівень епіднебезпеки оголошено у Тернопільській, Кіровоградській, Закарпатській, Чернівецькій та Харківській областях.

коронавірус

Статистика по захворюваності коронавірусом в Україні на 28 листопада 2021

Міністерство охорони здоров'я України

Новини за темою: ВООЗ дала ім’я новому штаму коронавірусу

Нагадаємо, що вчора до помаранчевої зони карантину відносилися дві області – Полтавська та Харківська, а в жовтій перебувало на той момент усього чотири регіони.

Також, за добу 27 листопада в Україні зафіксували 7 483 випадків захворювання на Covid-19, госпіталізували з коронавірусною хворобою чи підозрою на неї 3 456 осіб, померли 400 пацієнтів, одужали 10 270 осіб.

Водночас, антилідером і за новими випадками захворювання, і за летальними випадками знову була Дніпропетровська область (698 і 69 випадків відповідно).