Гастролі Моргенштерна в Україні заборонені, - СБУ

Моргенштерн
Моргенштерн Фото з відкритих джерел

Його творчість пропагує культ насильства та створює передумови конфліктних ситуацій на концертах

Російському співаку Алішеру Валєєву (Моргенштерну), який входить до списку осіб, які становлять загрозу нацбезпеці України заборонено виступати на території України. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна", посилаючись на пресслужбу СБУ.

"У квітні цього року за поданням СБУ російський співак Алішер Валєєв (Моргенштерн) включений до переліку осіб, які створюють загрозу нацбезпеці України. В рекомендаціях СБУ фігурують обидва прізвища репера: і Валєєв, і Моргенштерн", - йдеться у коментарі відомства.

При цьому наголосили, що позиція СБУ ґрунтується на висновках лінгвістичної експертизи, які підтвердили, що у "творчості Моргенштерна" пропагується культ насильства та жорстокості, поширення та вживання наркотичних засобів і психотропних речовин.

"Це створює передумови для конфліктних ситуацій щодо організаторів та учасників концерту з його участю", - додали у пресслужбі.

У СБУ також зазначили, що у вересні 2021 року СБУ додатково інформувала відповідні органи України про заплановані концерти цього виконавця на території нашої держави.

"Акцентовано на тому, що перебування особи у "списку Мінкульту" автоматично забороняє будь-яку концертну діяльність на території України. Отже, будь-які гастролі "Моргенштерна" на території України - заборонені", - підсумували в українській спецслужбі.

Новини за темою: "Одна суцільна столиця кайфу": Моргенштерн зізнався в любові до України

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що російський репер Моргенштерн збирається приїхати в Україну з концертами, попри заборону в'їзду в країну. Він мав намір дати концерти у Запоріжжі, Харкові та Києві.