Експрезидент США Білл Клінтон потрапив до лікарні: Названо діагноз

Білл Клінтон. Фото: wikipedia.org
Білл Клінтон. Фото: wikipedia.org

Його лікують від інфекції, не пов'язаної з коронавірусом COVID-19

Колишній президент Сполучених Штатів Америки Білл Клінтон потрапив в одну з каліфорнійських лікарень. Про це повідомляє Reuters.

"У вівторок ввечері президент Клінтон був госпіталізований до медичного центру UCI для лікування інфекції, не пов'язаної з COVID-19. Він одужує, перебуває в гарному настрої та неймовірно вдячний лікарям, медсестрам і персоналу, які надають йому чудову допомогу",- написав  представник 42-го президента США Ангел Урена у своєму Twitter.

Зокрема, Клінтона госпіталізували у відділенні інтенсивної терапії після того, як він відчув втому. Лікарі поставили діагноз сепсис, інфекція кровотоку, яка почалася як інфекція сечовивідних шляхів.

"Він залишається в лікарні для постійного спостереження. Після двох днів лікування у нього спостерігається тенденція до зниження кількості лейкоцитів, і він добре реагує на антибіотики", - повідомили лікарі Альпеш Амін і Ліза Бардак.

Також медики сподіваються, що Білл Клінтон незабаром зможе покинути лікарню у зв'язку з покращенням самопочуття.

Новини за темою: У вакцинованого президента Латвії виявили COVID-19

Нагадаємо, 10 жовтня стало відомо, що президента Чехії Мілоша Земана в черговий раз госпіталізували в Центральний військовий госпіталь у Празі. Незадовго до цього він провів зустріч з прем'єр-міністром Андрієм Бабішем.

Стан здоров'я 77-річного Земана опинився в центрі уваги, оскільки йому ще належить зіграти ключову роль в процесі міжпартійних переговорів і формування нового уряду за підсумками виборів до парламенту 8-9 жовтня.

Рішення про госпіталізацію президента було прийнято за рекомендацією його особистого лікаря Мирослава Заворала. Зараз очільник країни перебуває у відділенні інтенсивної терапії.