Блаженніший митрополит Онуфрій привітав з днем тезоіменитства єпископа Баришівського Віктора

Предстоятель УПЦ Блаженніший Митрополит Онуфрій
Предстоятель УПЦ Блаженніший Митрополит Онуфрій Центр інформації УПЦ

Предстоятель Української православної церкви, блаженніший митрополит Київський і всієї України Онуфрій привітав з днем тезоіменитства голову Адміністративного апарату Київської Митрополії УПЦ, голову Представництва УПЦ при європейських міжнародних організаціях, вікарія Київської Митрополії, єпископа Баришівського Віктора (Коцабу).

"День ангела - це день, коли ми відзначаємо того святого, ім'я якого ми носимо. І Господь дав вам носити ім'я святого мученика Віктора, яке ви отримали при монашескому постригу. Воно дається невипадково. Воно завжди має якийсь внутрішній зв'язок між тим, хто носить це ім'я і тим, хто має це ім'я. І нам приємно, що ви слідуєте цьому небесному покровителю і віддаєте йому всі свої таланти та можливості, свої сили на вівтар служіння Господнього. Ми дякуємо Богові, що Господь береже вас, допомагає вам, завжди поруч із вами, і ви любите Бога", - зазначив предстоятель УПЦ.

За словами блаженнішого митрополита Київського і всієї України Онуфрія, показати щось добре, світле та красиве, людина може тільки тоді, коли вона любить Бога, тому що все добре, світле і красиве - це є дар Божий.

"Він дається тому, хто любить Господа. І ми в цей день бажаємо вам дорогий владико здоров'я, спасіння, у всьому Божого благословення. Щоб Господь оберігав вас по молитвах святого мученика Віктора на всіх шляхах вашого життя і служіння. Нехай Господь благословить вас і допомагає завжди й у всьому. З днем небесного покровителя!" - наголосив предстоятель УПЦ.

Нагадаємо, 24 листопада православна церква відзначає день мученика Віктора Дамасського.