"Без циган і ведмедів": Зеленський підтвердив, що літав у Гуту з Єрмаком

Володимир Зеленський

Володимир Зеленський. Прес-марафон 26 листопада 2021 року

Офіс президента

За його словами, на наступний день він полетів на роботу

Президент Володимир Зеленський підтвердив, що користувався гелікоптерами Державної служби з надзвичайних ситуацій для перельотів у період з 19 по 22 листопада, літав разом із керівником свого Офісу Андрієм Єрмаком. Про це він повідомив під час пресмарафону у коворкінгу "Creative States" на Печерську в Києві.

"Я сів у гвинтокрил цей, сів і полетів з Єрмаком. Речі були, а в речах були бутерброди, якщо ви хочете всі деталі. З бутербродами, з Єрмаком… З Єрмаком і без бутербродів, бо вас вони не цікавлять, я полетів в Гуту. У Гуту я прилетів, моя сім’я, маю право", - прокоментував глава держави.

Крім того, Зеленський додав, що він робив після поїздки.

"На наступний день я полетів на роботу. В цей день, коли я прилетів вночі, було темно вже, я циган не викликав, ведмедів не викликав, але вибачте, і вас також. І у понеділок я полетів на роботу. Кінець епопеї великої зради – гвинтокрил, Єрмак і Ткач", - резюмував він.

Нагадаємо, днями з'явилася інформація про святкування ювілею Андрія Єрмака в державній резиденції "Гута". Святкування тривали 4 дні, серед гостей помітили бізнесмена з оточення Ігоря Коломойського Тимура Міндіча та заступника керівника Офісу президента Олега Татарова. Президент і керівник його Офісу прибули до Києва в неділю, щоб відвідати офіційні заходи до Дня гідності та свободи, а потім повернулися до Карпат приватним літаком.

Новини за темою: Єрмак відсвяткував день народження в резиденції Зеленського (відео)

Згодом в Офісі президента оприлюднили реакцію, заперечивши перебування президента на території резиденції ввечері в неділю, а також транспортування сторонніх осіб державними гвинтокрилами.

Своєю чергою Андрій Єрмак запевнив, що святкував своє 50-річчя у понеділок із батьками. При цьому він висловився, що в Гуті був 19 та 20 листопада.