Український плавець завоював третю золоту медаль на Паралімпіаді в Токіо

Максим Крипак на Паралімпіаді в Токіо

Максим Крипак

РБК-Україна

Це вже третє його золото Токійської Паралімпіади

Український плавець Максим Крипак на Паралімпіаді в Токіо завоював третю золоту медаль та став 8-разовим чемпіоном Ігор. Про це йдеться у Twitter Паралімпійських ігор.

Як зазначається, Крипак переміг у запливі на 400-метровці фрістайлом серед чоловіків в категорії SB10.

Відомо, що друге місце зайняв Бас Таккен з Нідерландів, третє – Томас Галлахер з Австралії.

Для українського плавця це вже третя золота медаль Токійської Паралімпіади. Загалом у Токіо він взяв п'ять медалей.

Наразі Україна має 16 золотих медалей, при цьому вона вибула з топ-5 лідерів медального заліку.

Новини за темою: За тиждень Паралімпіади-2020 Україна виборола 67 медалей

Як повідомлялося раніше, український плавець Максим Крипак виграв золоту медаль Паралімпійських ігор, встановивши новий світовий паралімпійський рекорд на дистанції 100 метрів вільним стилем.

Срібло виграв Стефано Раймонді з Італії, а бронзу – Кол Пірс з Австралії.

Крипак уже здобув золото на дистанції 100 метрів вільним стилем (клас S10), яку проплив за 50,64 с, встановивши новий світовий паралімпійський рекорд.