Єврокомісія виділить жителям Донбасу 3,5 млн євро гуманітарної допомоги

єврокомісія
Фото з відкритих джерел

Гроші підуть на допомогу найвразливішим верствам населення, таким як літні люди

Спеціальний представник ЄС з прав людини Імон Гілмор під час візиту на схід України оголосив про виділення додаткових 3,5 млн євро гуманітарної допомоги жителям Донбасу. Про це йшлося у Twitter Представництва Євросоюзу в Україні.

"Ці гроші допоможуть найвразливішим верствам населення, таким як літні люди, отримати необхідну підтримку та підготуватися до зими", - йшлося в повідомленні.

Зазначається, що Гілмор відвідав Краматорськ, де наголосив на підтримці людей України з боку ЄС.

"Європейський Союз підтримує народ України, зокрема вразливі верстви населення в умовах конфлікту та пандемії COVID-19. Гуманітарна допомога є ключовим елементом нашої підтримки", - наголосив він.

Відомо, що через пандемію COVID-19 гуманітарна ситуація погіршилася, спровокувавши ще більшу нестабільність й уразливість населення.

Таким чином, додаткове фінансування допоможе отримати доступ до медицини і предметів першої необхідності, а також підготуватися до наближення зими.

Також у ЄС наголосили, що підтримуватимуть людей на сході України стільки, "скільки це буде потрібно, але тільки встановлення постійного миру може забезпечити реальне вирішення проблеми".

"Допомога надійде уразливому населенню з обох боків лінії розмежування", - йшлося в повідомленні.

Новини за темою: Єврокомісія схвалила заходи з подолання енергокризи

Як повідомлялося раніше, Європейська комісія прийняла рішення про виділення Україні другого траншу макрофінансової допомоги в розмірі 600 млн євро. Кошти можуть бути отримані Україною в кінці жовтня.