Вітренко потрібен Зеленському, щоб підвищувати ціни на комуналку, - Бондаренко

Олена Бондаренко
Олена Бондаренко Скріншот відео

Таких аморальних чиновників, як Вітренко, владі необхідно уже сьогодні ввести у стратегічне Міністерство енергетики

Юрій Вітренко – це саме та людина, яка потрібна Зеленському, адже саме він зможе виконувати всі його накази щодо підвищення цін.

Про це у спільному ефірі трьох телеканалів – ZIK, NewsОne і "112 Україна" – заявила народний депутат України V-VII скликання Олена Бондаренко.

Олена Бондаренко зауважила, що для призначення Юрія Вітренка на посаду віцепрем’єра влада шукатиме голоси і бичем, і пряником, когось триматиме у страху, когось намагатиметься підкупити, адже його кандидатура вкрай вигідна для неї.

"Вітренко – це та безпринципова людина, яка обов’язково потрібна Зеленському. Як міністр енергетики тільки він зможе збільшувати ціни", – переконана Бондаренко.

Тому, продовжила вона, таких соціопатичних та аморальних чиновників як Вітренко, владі необхідно уже сьогодні ввести у стратегічне міністерство – Міністерства енергетики.

"Треба буде відключати цілі поселення – відключить, треба буде ввести довгострокові віялові відключення – введе, треба буде покласти на лопатки атомну енергетику – покладе, треба буде підвищити тарифи – підвищить! Злетять тарифи в два рази. Такій людині наплювати на суспільство, в якому вона живе", – прокоментувала Олена Бондаренко.

Новини за темою: П’ять квартир і майже три мільйони доларів у банку: Що задекларував Вітренко як кандидат у міністри

Нагадаємо, учора, 28 січня Верховна Рада України не зуміла призначити новим міністром енергетики та першим віцепрем'єр-міністром України Юрія Вітренка. Відповідне рішення підтримали лише 204 нардепи з 226 необхідних.

Зазначимо, що у грудні 2020 року Верховна Рада України також не проголосувала за призначення Юрія Вітренка на посаду міністра енергетики та першого віцепрем'єр-міністра України. Тоді за це проголосували 186 народних депутатів, з яких 153 голоси від фракції "Слуга народу".

Зауважимо, у декларації Вітренко вказав, що його сім'я володіє п'ятьма квартирами, чотири із яких у столиці, а ще одна – за кордоном. Зокрема, чиновник має у власності 124-метрову квартиру в Києві, яку він купив у поточному році.

Найбільший блок у декларації Вітренка – це зарплата й накопичення. Минулого року в "Укрнафті" він отримав гонорар у 1,4 млн грн, а за дев'ять днів роботи в Міненергетики на посаді в.о. міністра чиновник заробив 15 759 гривень.