Поки у населення є гроші, Україну розглядають як ринок споживання, коли не буде – всім начхати, – Бондаренко про торгівлю з ЄС

Олена Бондаренко
Олена Бондаренко Скріншот відео

Тим, хто оточує Україну, вигідне скорочення українського виробництва

Поки у населення є хоч якісь гроші, Україну в ЄС розглядають виключно як ринок споживання. Як тільки грошей не буде – всім начхати!

Про це в ефірі ток-шоу "Ми всі – українці" на телеканалі ZIK заявила народний депутат України кількох попередніх скликань Олена Бондаренко.

Гостя ток-шоу зауважила, що Україні достатньо складно конкурувати з іншими країнами на економічному ринку, зокрема через те, що українські товари не потрапляють в стандарт-систему Європейського Союзу. Тому в ЄС Україну точно не чекають.

А для того, щоб модернізувати власне виробництво, додала Олена Бондаренко, Україні необхідно 160 мільярдів доларів, а для пошуку нових ринків збуту потрібно "вигризати покроково інтереси своєї Батьківщини, у даному випадку – нашого власного виробника". 

"Зараз нам скоротили нашу економіку і виробництво до шагреневої шкіри всі. Тому що всім, хто нас оточує, це вигідно. Вигідно, бо ми таким чином не складемо нікому конкуренцію.  І дійсно, нас розглядають виключно як ринок споживання поки у населення водяться хоч якісь гроші. Як тільки не буде – всім начхати! Розікрали, зачистили і пішли далі. Тому, коли ми чуємо казки про торгівлю з ЄС, їх точно розповідають некомпетентні люди. Вони зовсім не розбираються в реальності", – прокоментувала екснардеп Бондаренко.

Новини за темою: Юрій Бойко: Підтримка вітчизняної промисловості має стати пріоритетом економічного розвитку держави

Нагадаємо, керівник Молодіжного крила "Опозиційної платформи – За життя" Артем Марчевський заявив, що Україна не може постачати свої продукти в ЄС, навіть якщо виробляє їх у значній кількості. Все через те, що економіка Євросоюзу побудована за квотним принципом, а Україна – одна з останніх в цьому списку.