Попри "Велике будівництво", в Україні 80%-ва зношеність інфраструктурних об'єктів, - експерт

Юрій Атаманюк

Економічний експерт Юрій Атаманюк

Фото з відкритих джерел

За словами Атаманюка, Україна інвестиційно неприваблива

Попри "Велике будівництво", в Україні 80%-ва зношеність інфраструктурних об'єктів. Про це заявив економічний експерт Юрій Атаманюк в ефірі "Першого Незалежного".

"Є три точки розвитку залучення інвестицій. Це фізична інфраструктура, цифрова інфраструктура та людський ресурс. Але у нас немає цих точок, тому що по людському ресурсу у нас йде відтік трудової міграції, постійний, що збільшується щороку. Щодо фізичної інфраструктури, попри "Велике будівництво", яке піариться – у нас 80%-ва зношеність інфраструктурних об'єктів в Україні. А по цифровій інфраструктурі, ну, банально приїдьте в село поруч із Кропивницьким, і немає банального інтернету. Тому ми інвестиційно непривабливі", - зазначив він.

Новини за темою: "Велике будівництво": У Херсонському аеропорту розпочалася реконструкція

Нагадаємо, раніше Юрій Атаманюк говорив, що державний бюджет на 2022 рік є бюджетом вимивання коштів на "Велике будівництво". На його думку, "Велике будівництво" треба було організувати по-іншому, так, як це організував Таїланд - він залучив німецькі гроші.

"Німці побудували інфраструктуру в Таїланді, триповерхові дороги, так звані триповерхові хайвеї, і німці збирали гроші, тобто вони були платні. Через 10 років передали ці дороги уряду Таїланду, і зараз Таїланд збирає гроші", - розповідь Атаманюк.