Мінекономіки представило IT-портал для торгового захисту

магазини_7
Фото з відкритих джерел

Він надаватиме інформацію щодо процесу будь-якого торговельного розслідування

Міністерство економіки України представило ІТ-портал для автоматизації процесу проведення торговельних розслідувань/переглядів в Україні та участі у них заінтересованих сторін. Про це йшлося у пресрелізі відомства.

"Практика проведення в Україні торговельних розслідувань – це достатньо закритий процес з непередбачуваними результатами і строками. Ми запускаємо новий інструмент – ІТ-платформу, яка має усунути усі технічні проблеми та надавати актуальну інформацію щодо процесу того чи іншого торговельного розслідування.

Ми намагаємось розвинути довірливі відносини з виробниками, в першу чергу з тими, по відношенню до яких проводиться розслідування", - зазначив заступник міністра Тарас Качка.

При цьому він підкреслив, що Мінекономіки має ще одну ціль – удосконалити нормативну базу, зробити законодавство зрозумілим і передбачуваним.

Як відомо, ІТ-платформа розроблена за підтримки Програми USAID.

Новини за темою: Telegram оновили до нової версії: Що змінилося

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Міністерство цифрової трансформації України планує відкрити понад 100 офлайн-пунктів підтримки програми "Дія" до 15 листопада.

Зокрема офлайн-пункти підтримки призначені для того, щоб українці могли отримати допомогу від менеджерів служби підтримки "Дії" та згенерувати COVID-сертифікат одразу у центрі масової вакцинації у кожній області України.