Новини » Економіка Читать эту новость на русском

Чи отримає Україна черговий транш МВФ до кінця року: У "Слузі народу" розповіли про перемовини у Вашингтоні

Данило Гетманцев
Данило Гетманцев Фото - скріншот

До США вирушив голова Нацбанку

Перемовини із Міжнародним валютним фондом (МВФ) щодо наступного траншу для України тривають. Участь у них бере голова Національного банку України Кирило Шевченко, який вирушив до Вашингтона, щоб зустрітись із представниками МВФ.

Про це в ефірі програми "Деталі дня" на телеканалі ZIK під час включення заявив народний депутат України від партії "Слуга народу", голова Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

Парламентар переконаний, що Україна досягне результатів під час перемовин із МВФ.

"Шевченко Кирило поїхав до Вашингтона, аби зустрітися з представниками Міжнародного валютного фонду. Перемовини зараз тривають. Я не можу ні підтвердити, ні спростувати те, що транш буде ще в цьому році. Чим далі, тим, скажімо так, можливостей для цього залишається все менше. І, на жаль, те, що головний банкір країни взяв на себе ініціативу у перемовному процесі, говорить про те, що, на жаль, Міністерство фінансів не досягло достатніх результатів. Однак ми віримо у те, що так чи інакше ми досягнемо результату. Ми отримаємо спочатку місію МВФ, а потім отримаємо черговий транш. Це не є перемогою, безперечно, але це є вимушеним кроком", – сказав народний депутат.

Новини за темою: Україна не отримає транш МВФ і на початку 2021 року, – Милованов

Нагадаємо, нещодавно міністр фінансів України Сергій Марченко заявив, що Україна виконала вже 4 із 10 структурних маяків меморандуму з Міжнародним валютним фондом, а ще два - перебувають на завершальному етапі. 

Як повідомляли, голова НБУ Кирило Шевченко під час зустрічі в США з директором Європейського департаменту МВФ Альфредом Каммером заявив, що Україна готова до роботи місії Міжнародного валютного фонду у найкоротші терміни.