Біткоїн впав на 3 тис. доларів за кілька годин, провідні альткоїни втратили близько 20%

Біткоїн
Біткоїн

Тригером для сьогоднішнього обвалу на криптовалютному ринку могло бути відкриття виведення криптовалют з біржі OKex

Вранці 26 листопада курс біткоїну почав різко знижуватися. За кілька годин криптовалюта втратила 2 тис. доларів і, після короткої консолідації, падіння продовжилося. Про це повідомляє "Bits.Media".

Згідно з повідомленням, слідом за біткоїном почав падіння і весь інший криптовалютний ринок. Багато провідних альткоінів уже втратили більше 20%. Найбільше від корекції постраждав XRP, за останній тиждень додав майже 80%.

Як зазначив генеральний директор аналітичної фірми CryptoQuant Кі Йон Джу, падінню першої криптовалюти передував значний приплив BTC на криптовалютні біржі. Це говорить про те, що трейдери і власники біткоіни вирішили продавати свої запаси. При цьому, в довгостроковій перспективі тиск покупців все ще сильніше.

Тригером для сьогоднішнього обвалу на криптовалютному ринку, крім очікувань вже назрілої корекції, могло бути відкриття виведення криптовалют з біржі OKex. Трейдери не могли вивести активи з цієї китайської біржі більше місяця, і тепер, отримавши таку можливість, багато хто поспішає продати їх за ціною, дуже високою в порівнянні з серединою жовтня, і вивести гроші з біржі.

На момент публікації новини BTC торгується близько 17,2 тис. доларів, хоча короткочасно курс біткоїну падав нижче 16,4 тис. доларів.

Така поведінка першої криптовалюту вплинула на весь ринок. Більшість альткоїнів несуть помітно великі втрати. Якщо курс BTC знизився на 12%, то XRP впав відразу на 24,4% до 0,51 доларів. Ефір знизився на 16,4%, до 498 доларів. Падіння BCH, LINK і ADA близько до 20%. У першій двадцятці криптовалют за капіталізацією всі активи, крім стейблкоїнов, знизилися значно більше BTC.

Новини за темою: Біткоїни на українських АЕС: Уряд пропонує зробити "Енергоатом" світовим центром криптовалют

Нагадаємо, у вересні 2020 року Європейська комісія вперше запропонувала законодавство ЄС про криптоактиви - Цифрове вираження цінностей або прав, які можуть зберігатися і продаватися в електронному вигляді. Нові правила дозволять операторам, уповноваженим в одній державі-члені ЄС, надавати свої послуги на всій території Союзу ("паспортизація").