Василь Вірастюк у масці Капітана Америки заявив, що не є супергероєм

Василь Вірастюк
Facebook / Василь Вірастюк

За його словами, він може працювати виключно у межах своїх повноважень, прописаних законом

Народний депутат від франції "Слуга народу" Василь Вірастюк у масці Капітана Америки заявив, що не є супергероєм, а працює в межах своїх повноважень. Такий допис він опублікував у своєму Facebook.
 
"Superman, Batman, Mister-A, Spiderman і т.д. Тобто людина, яка може і вміє все в цьому житті. Для неї немає жодних перешкод ніде і ніколи. Одним словом, напівбог. Саме таким люди бачать нардепа Верховної Ради України, а особливо нардепа-мажоритарника", - написав колишній спортсмен.
 
За його словами, він може працювати виключно у межах своїх повноважень, прописаних законом та додав, що не є "ні Святим Миколаєм, ні Робін Гудом, ні ще кимось".
 
"Для тих, хто в танку, пост писав з певною іронією. Опираючись на особисті спостереження за час роботи на посаді народного депутата ВР", - відзначила "найсильніша людина світу", - резюмував Вірастюк.
 
 
Нагадаємо, раніше український боксер, чемпіон світу в суперважкій вазі за версіями IBF, WBO, WBA та IBO Олександр Усик прийшов у супермаркет у незвичайному одязі та залишився невпізнаним. Спортсмен одягнув кофту, схожу на ту, в якій він виходив на ринг на бій проти Ентоні Джошуа. Обличчя боксера приховував шолом.