У Москві затримали Діда Мороза, який вийшов на мітинг проти відміни новорічних святкувань та покликав на допомогу Санту

Красна площа
Красна площа в Москві Фото з відкритих джерел

Тепер затриманому 2 грудня доведеться йти в суд

На Красній площі у Москві затримали Діда Мороза, який влаштував одиночний мітинг проти скасування новорічних святкувань в умовах пандемії COVID-19, а також попросив допомоги у Санта-Клауса. Про це повідомляє у Telegram-каналі видання "Подъем".

За словами керівника проєкту "Корпорація Діда Мороза" Вітаса Норкайтіса, під час затримання поліція поводилася максимально чемно, а вечір у поліцейському відділку він порівняв із сюжетом відомого фільму "Ялинки".

"Це був мій друг в костюмі Діда Мороза. Ми працюємо в одному проєкті. Коли ця ситуація з обмеженнями трапилася, ми зрозуміли, що треба висловлювати свою позицію, тому що в ТЦ всі гуляють, в школу ходять, а ялинку чомусь не можна проводити", - пояснив Норкайтіс.

Новини за темою: Ніяких концертів, гулянь та їжі: Стало відомо, як будуть святкувати Новий рік у Києві

Окрім цього, він розповів, що поки Діда Мороза вели до автомобіля правоохоронців, то із затриманим разів із п'ять фотографувалися люди.

"У поліції з ним дуже ввічливо розмовляли. Реально, як у фільмі "Ялинки". Там вийшов якийсь алкоголік затриманий і каже: "Зі всіма сидів, але з Дідом Морозом - ніколи не було". Ми ще Санта-Клаусу написали, щоб він якось висвітлив це, - додав керівник проєкту.

Новини за темою: У Росії кількість хворих на COVID-19 перевищила позначку два мільйони осіб

Нагадаємо, нещодавно мер Москви Сергій Собянін заявив, що через зростання захворюваності на коронавірус, влада російської столиці вирішила посилити карантин та заборонити проведення розважальних заходів у новорічну ніч