У Чернівцях жінка смолоскипом відігрівала двигун тролейбуса, який заглох. Відео

Водій відігрівала двигун вогнем
Водій відігрівала двигун вогнем molbuk.ua

Керівник Чернівецького тролейбусного управління наголосив, що водій в першу чергу думала про людей

У Чернівцях водій тролейбуса з 30-річним стажем намагалася смолоскипом відігріти двигун транспортного засобу, який заглох під час виконання рейсу. Про це повідомляє "Чернівецькій промінь"

Інцидент трапився у вівторок, 26 січня. Зазначається, що двигун тролейбуса "прихопило" морозом, у зв'язку з цим жінка намагалася "поремонтувати" транспорт за допомогою відкритого вогню. Це відбулося на очах у пасажирів, які на той час перебували у салоні. 

Пізніше на випадок відреагував керівник Чернівецького тролейбусного управління Михайло Олексюк. За його словами, водій повинна була вирішити проблему іншим, безпечним способом.

Новини за темою: На Хмельниччині створили рекордний "потяг" із санчат. Відео

"Водійка діяла свавільно, спосіб виправити дану помилку є інший. Але для того, щоб не змушувати пасажирів виходити на вулицю та мерзнути, вона застосувала "народний" швидкий спосіб розігріву деталей. В першу чергу, водійка думала про людей", – запевнив Олексюк. 

Пізніше керівник додав, що жінка працює водієм тролейбусу більше 30 років і впевнено знає "слабкі" місця свого транспорту. Як з'ясувалося, 294 тролейбус був випущений 1989 року, а від початку своєї кар'єри жінка жодного разу надовго з ним не розлучалася. 

Новини за темою: "Вода з вікон текла струмком": У поїзді "Ворохта-Київ" речі пасажирки примерзли до вікна

Нагадаємо, раніше у Чернівцях жінка похилого віку проїхалася по місту, причепившись до драбини тролейбуса, який курсує в режимі спеціальних перевезень.