Казанці у пошуках 100 доларів від "Орел і Решка" вирвали з корінням пні у гаю

Орел і Решка
Тимур Родрігез сховав пляшку зі 100 доларами у "Березовому гаю" Скріншот з відео

Спритні росіяни подивилися шоу за часом Владивостока і дізналися про місцеперебування призу на кілька годин раніше інших жителів Росії

У Росії вийшов новий випуск тревел-шоу "Орел і Решка", який був присвячений Казані. Ведучий Тимур Родрігез традиційно залишив пляшку зі 100 доларами для туристів у "Березовому гаю". Однак, росіяни у пошуках подарунку "розтрощили" гай і вирвали пні з корінням. Про це повідомляє Telegram-каналі "Татмедиа".

Як зазначається, випуск програми вийшов у суботу, 13 листопада. Спритні росіяни подивилися шоу за часом Владивостока і дізналися про місцеперебування призу на кілька годин раніше інших жителів Росії. 

Хитрі глядачі вирушили на пошуки грошей і розпалені жагою отримання заповітних 100 доларів виривали пні прямо з коренем та "трощили" дерева в радіусі місця, де була захована пляшка.

Новини за темою: У Швеції двоє чоловіків загинули на триб'ют-шоу ABBA, одна жінка травмована

Нагадаємо, українська співачка MARUV стала ведучою російського чарту на МУЗ-ТВ. Вона зазначала, що "для різноманітності і розвитку - потрібно пробувати і можна разочок стати ведучою".