Новини » Події Читать эту новость на русском

У Москві помер знаменитий радянський сатирик Віктор Коклюшкін

Радянський сатирик Віктор Коклюшкін
Радянський сатирик Віктор Коклюшкін SHOT

Він не дожив лише кілька тижнів до 76 дня народження

У Москві помер знаменитий радянський і російський сатирик, письменник, телеведучий і сценарист Віктор Коклюшкін. Про це йшлося в російських Telegram-каналах.

Як зазначається, Коклюшкін помер на 76 році життя, не доживши лише кілька тижнів до дня свого народження. Попередньо встановлено, що смерть настала в результаті гострої серцевої недостатності.

Довідка:

Віктор Коклюшкін народився 27 листопада 1945 року в Москві. А в юності змінив безліч професій - від старшого інженера з охорони до реставратора пам'яток історії та культури.

Зокрема у 1969 році почав літературну діяльність і став публікувати гумористичні оповідання в різних журналах і газетах.

При цьому, у 1972 році Віктора Коклюшкіна вперше запросили виступити на сцені, а з 1980 року він почав писати для естради.

У 1981 році він закінчив Вищі театральні курси ГІТІСу. Коклюшкін виступав на сцені як автор-виконавець, а також його монологи та оповідання читали багато відомих сатириків: Євген Петросян, Володимир Винокур, Юхим Шифрін, Олена Степаненко. У 1985 році він почав активно працювати на телебаченні.

Також Коклюшкін став автором багатьох відомих монологів, ряду п'єс і програм. Працював як сценарист для театру.

Він брав участь у відомих програмах: "Аншлаг", "Сміхопанорма", "Криве дзеркало". Випускав власну програму разом з Юхимом Шифріним "Гумориста викликали?".

Новини за темою: Помер український режисер, керівник київського театру на Подолі Віталій Малахов

Розповіді Коклюшкіна були переведені на багато мов світу, на його рахунку 13 книг з розповідями, повістями та романами. Він є володарем багатьох літературних премій.

Новини за темою: Помер американській актор Вільям Лакінг із популярного серіалу "Сини анархії"

Як повідомлялося раніше, у віці 86 років помер американський актор, який прославився роллю у фільмі "Дюна" та серіалі "Квантовий стрибок", Дін Стоквелл. Смерть настала з природних причин.