Новини » Події Читать эту новость на русском

У Луганській області отруїлися п’ятеро дітей в школі-інтернаті

Отруєння дітей
Інформатор

Наразі встановлюються причини отруєння дітей віком від 7 до 10 років

У Луганській області п’ятьох неповнолітніх вихованців спеціалізованої школи-інтернату госпіталізували з харчовим отруєнням. Про це повідомляє пресслужба регіональної поліції.

Згідно з повідомленням, сьогодні, 25 листопада, близько 2 години ночі п’ятьом вихованцям Кремінської спеціалізованої школи-інтернату стало зле та підвищилася температура тіла. Вихователька викликала екстрену медичну допомогу, яка госпіталізувала дітей до медичного закладу. Попередній діагноз дітей віком від 7 до 10 років - харчове отруєння.

Наразі встановлюються причини отруєння дітей.

Дану інформацію внесено до ЄРДР за ст. 325 Кримінального кодексу України (Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням).

Новини за темою: На Волині 15 школярів отруїлися перцевим газом

Раніше повідомлялося, що в Житомирській області в селі Дівочки 11 учнів гімназії отруїлися побутовою хімією, вважаючи, що це солодощі. Через деякий час діти поскаржилися на печіння в роті та погіршення самопочуття.

За цим фактом події відкрито кримінальну справу. Її кваліфіковано як неналежне виконання обов'язків з охорони життя і здоров'я дітей.